Profesyonel Yaklaşım Zaman Ve Para Kaybını Önler!

Sürekli eğitim ve dünya teknolojisini takip etmek Sektörel öncülük ve rekabeti sağlamak Kurumsal varlığı ve programları geliştirmek Kalite sistemi kurma ve verimliliği arttırmak Ekip ruhu oluşturma, profesyonel yaklaşım Uygulamalarda mevzuat ve sisteme uymak En iyi ve doğru ekipmanı kullanmak Üst düzey kontrol, değerlendirme ve belgelemek Çevrecilik, hijyen ve sanitasyona riayet etmek İnsanlara ve evcil hayvanlara zarar vermeyen ilaçlama Konusunda uzman ilaçlama operatörleri En az toksit madde kullanarak en yüksek verim Sorun bitene kadar mücadeleye devam Beklenmedik durumdaki sorunlarınıza en kısa zamanda müdahale Çalışmanızı aksatmadan sunulan profesyonel hizmet.

Alo_Bocuk_Telefon_Numarasi

Alo Böcük

HER TÜRLÜ ÇABA DOĞAL YASAMIN DEVAMI İÇİN

İçinde yaşadığımız dünya, milyonlarca biyolojik çeşitliliğe sahip canlı türünü barındırmakta, besin zinciri ilişkisi ile canlı türlerinin varlıklarını kendi doğa koşullarında birbirlerine karşı dengelemektedir. Doğanın seçici, ayırıcı ve dengeleyici özelliği çok zaman insanlar tarafından bilinçsizce yapılan eylemler ve işlemler sonucu bozulmaktadır. Doğal dengenin bozulması sonucu sayıları insan toplumuna zarar verecek şekilde artan haşerelere karşı yapılacak mücadele temel prensip; Doğal Yaşamın ve Doğal Dengenin korunmasıdır. Bu nedenle öncelikli fiziksel ve biyolojik kontrol yöntemleri esas alınır. Bu yöntemlerin yetersiz kaldığı durumlarda veya uygulanan yöntemlerin etkisini artırmak amacıyla kimyasal kontrol yöntemleri uygulanır. WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) koordinasyonu altında dünyanın her yerinde hastalık etkeni taşıyan vektörlere karşı Planlı Entegra Kontrol Yöntemleri geliştirilmekte ve uygulamaya konulmaktadır. Farenin gen yapısı insana çok benzediği için tıp alanında birçok genetik araştırma ve deneyde kullanılır. İnsanlık için çok faydalı olan yönü sadece budur. Fare yeryüzünde uzun zamandır yaşayan bir canlıdır. İlaçlamanın henüz bilinmediği dönemlerde farenin bulaştırdığı hastalıklardan pek çok insan ölmüştür.

Fare ile mücadele için profesyonel ve yasal ilaçlama şirketlerinden destek almak çok önemlidir. Geçmiş yıllarda insanlar fare ile mücadelede fare kapanı yöntemini kullanmaktaydı. Fare kapanı ile fare yakalama yöntemi uzun zaman almakta ve fareleri tek tek yok etmekte idi. Artık fare ile mücadele konusunda teknolojinin ve ilaç sanayisinin gelişmesi ile de birlikte fare ile mücadele alanında profesyonel hizmetler sağlanmaktadır. Fare ilaçlama için Titiz ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. Günün her saati fare ilaçlama ve haşere ilaçlamalarında etkili çözümler sağlayan Titiz ilaçlama şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kalite Politikamız: Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlamak ve beklentilerin de ötesinde karşılamaktır. Prensiplerimiz: Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak, Verimli, yaratıcı ve maliyet etkin çalışmak, Ürünleri, hizmetleri ve süreçleri sürekli iyileştirmek, Dürüst, güvenilir ve etik değerlere bağlı olmak, Ölçülebilir kriterler kullanmak ve Ekip çalışmasına inanmak ve uygulamaktır.

Firmamız Sağlık Bakanlığı ve Tarım ve Köyişleri Bakanlığının onayladığı Prosedürler ve Metotlar Doğrultusunda,
ISO 9001 Sertifikalı İnsan Hayatını ve Doğal Hayatı ön planda Tutmak Sureti ile İlaçlama Hizmeti Vermektedir.
Ankara Böcek İlaçlama, sizleri haşere çeşitlerinden kurtarmak için İletişim sayfası kadar yakındadır.